Aydın Kız Öğrenci Yurdu hizmette sınır tanımamaktadır kendi evinizin konforunu aile sıcaklığını sizlere birebir sağlamaktadır. Aradığınız tüm özellikleri sizlere sunmaktan kaçınmıyoruz çünkü geleceğiniz geleceğimizdir. Siz öğrencilerimize bağlı sizler eğitimlerinizi tamamlamak için bir çaba gösterirken bizlerde sizlere hizmette sınır tanımamak için tasarladağımız özel yurdumuzda sizinlerin başarasına başarı katmak için elimizden gelenin en iyisini sağlıyoruz güler yüzlülük ailenizi aratmayacak özlem ve hasret duygunuzu en az seviyeye çekip derslerinize odaklanmanız konusunda en iyi performansı gösteriyoruz.

Ailelerimizin gözlerinin arkada kalmaycak şekilde ve onları  en çok tedirgin eden konulardan biri olan güvenlik konusunda en hasas tedbirleri biri bir uygulamaktayız sizlerin güvenliği Ulu Konak Kız Yurdu sorumluluğu altındandır güvenliğiz güvenliğimizdir profesyonel güvenlik arkdaşlarımızla giriş ve çıkışlarda olmak üzüre 7/24 hizmet vermekteyiz.

Sorularınızı çekinmeden sıkılmadan rahatlıkla sorabileceğiniz Aydın Kız Öğrenci Yurdu ekip Arkadaşlarımızın olduğunu unutmayın.  Oluşabilecek sorunlarınızı hızlı güvenilir temiz ve güler yüzlülükle çözüme kavuşturabileceğizmiz ortam yaratmaktayız kendi evinizde rahatlığı elde edebilir. Bu konudan mahrum kalmanızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Aydın Kız Öğrenci Yurdu

Ailelerimizin diğer endişeli ile baktığı ikinci konu ise beslenme genellikle annelerimizin merak konusu oluyor ama onların el lezzetlerini aratmayacak  mutfak ekibimizle hizmet sunmaktayız. Ürünlerimizi mutfak şeflerimiz tarafından  özen gösterilerek taze ve organik olması göz önünde bulundurulurak  özellikle kalite kontrolü yapılarak sağnarak temin edilmesini sağlamaktayız. Aklınız her hangi bir şüpheye yer bırakmakdan öğrencilerimiz hizmet sunmaktan çekinmiyoruz. Sabah kahvaltımızda 7 çeşit – öğlen yemeğimizde 4 çeşit – akşam yemeğinde 4 çeşit – gece yemeğinde 4 çeşitle  beraber kalmamakla ekstra olarak C Vitamini B12 eksikliğini gidermekte olan sağlık konusunda  ilave olan mevyelerimizi eksik etmeyerek öğrencilerimize sağlıklı bir plan yaprak sağlıklı bir kalite standartı  sunuyoruz Ulu Konak Kız Yurdu olarak.

Ailelerimizin bir merak ettiği konusu ise temizlik ama yine akılda kalmaycak arkanıza bakmadan emanet ettiğiz öğrencilerimize o konudada bir çok imkanları sunuyoruz. Temizlik ve tittilik bizlerinde en hassas konusu ama konu içinde farklı çözümler oluşturduk özellikle son zamanlarda yaşadığımız pandemi dolayısıyla temizlik seviyemizi en üst seviyeye çıkartarak her türlü önlemi almış bulunmaktayız. Yurt girişlerinde dezenfektan noktaları

Aydın Merkez de Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Kız Öğrenci Yurdu

mız bulunmakta olduğu gibi  odalarımızın içlerindede dezenfektan noktaları bulunmaktadır. Yemekhanemizin giriş bölümünde ve bahçe girişimizde dezenfektan noktaları bulunmaktadır. Bizler siz değerli öğrencilerimizin sağlığa önem veremekten  daha fazlasını göstermekteyiz. Efeler Kız Öğrenci Yurdu olarak dediğimiz gibi geleceğiniz geleceğimiz olarak bakmaktayız öğrenciden daha fazlasınız bizler sizlere ayna olarak bakıyoruz.

Aynı zaman oda temizliklerimiz iki günde bir düzenlik olarak. Temizlik çalışanlarımız tarafından aklınız hiç bir eksikliğe mahal vermeyecek şekilde temizlenmektedir. Ekstra  bir durum karşısında hiç çekinmeden. İletişim kuracağınız temizlik personellerimiz güler yüzlülükle ve samimiyetle ellerinden gelenin fazlasını yapacağını temin ediyoruz. Kendizi bir yurtta değilde aile evinizde hissetmeniz için tam donanım imkanlarımızı  sağlamaya çalıyoruz.

Öğrencilerimizin ders çalışması ve bölümlerini derece ile taçlandırması için başarılarının daimi ileri odaklı olabilmesi adına  notlarını bir hayli yüksek tutma ve pratik  yapma arkadaşlarıyla veyahutta tek başlarına rahat güvenilir sağlıklı bir alan olarak siterileze edilmiş ortak etüt odalarımız bulunmaktadır. Bir rahat  ortam oluşturulmuş kendilerini odalarına kapatıp. Sakin ve sesiz bir ortam yaratmak için çabalamalarına gerek yok çünkü ortak etüt odalarımızda  bir hayli kendi odalarında hissatı ve sessizliği korumaktadır. Etüt odalarımız güncel kütüphane havasıda tasarlanmış odak noktalarını dağıtmamakla beraber rahat bir nefes alarak çalışabilecek bir ortam oluşturmaktayız.

Efeler Özel Kız Öğrenci Yurdu

Ulu Konak Kız Öğrenci Yurdu Yönetimi olarak öğrencilerimizin aynı zamanda boş vakitlerinide göz önünde bulundurarak. Onlara teras ve arka bahçemizde hazırladığımız sıcak huzur dolu rahatlıkla arkdaşlarıyla iletişim kurabilecekleri bir ortam tasarladık. Okul haricinde çokda dışarı planı yapmacayak şekilde etkinliklerimizle hizmet sunmaktayız. Mutfak ekibimizden sıcak soğuk meşrubatlar talep ederek arkdaşlarıyla hoş samimi sıcak  bol kahkahalı bir ortam için onların yüzlerinde tebessümleri görebilmek adına bir çok konuyu ele alıyoruz.

Amacımız onları geleceğe daha emin güvenilir sağlam adımlar atması için tüm hizmet ve imkanları sunuyoruz  gözlerindeki aydınlıkla geleceğimizi aydınlatmakla yetinmeyip yön verecek olan öğrencilerimiz için sınırsız hizmet sunuyoruz. sizleri aramızda görmekten mahrum bırakmayın gelin hep beraber bu yolda güzel anılar hatıralar bırakarak beraber yürüyelim.

Ulu konak Kız Yurdu’nun imkanları ve antajları bitmiyor Adnan Menderes Üniversitesi “ADÜ ” Yürüme mesafesinde olduğundan mütevellit arkadaşları ile sohbet eşliğinde ister yüreyerek ister yurdumuzun önünden geçen.  “Aydın Büyük Şehir Belediyesi” sarı civciv lakaplı belediye aracını veyahutta Özel Halk otobüslerini tercih ederek  10 dakika içerisinde okudukları. Kampüsleri veya bölümlerini içeren binalara hızlıı bir şekilde gidebilme özelliğinide barındırıyor. Aydın Kız Öğrenci Yurdu imkanları fırsatları öğrencilere sunduğu eşsiz deneyimleri adeta sizlerle tekrardan o heycanı o şahane duyguları tekrar tekrar yaşamak için sizleri bekliyor.

Ulu Konak Kız Öğrenci Yurdu kayıt dönemine binaen sizlere özel fırsatlar sunuyor.

Bu özel fırsatları ve kampayaları kaçırmamak bizimle iletişime geçin

Hermen Ara